Kunvaldská lávka aneb „S TRAKAŘEM NAPŘÍČ KOUPALIŠTĚM“

Všechny srdečně zveme na 21. ročník již tradiční Kunvaldské lávky.

21. ročník se bude konat v sobotu 11. července 2015 od 14 hodin na kunvaldském koupališti. Tento ročník bude pro všechny určitě nezapomenutelný zážitek z důvodu již tradičních soutěží (hod sudem, pivní štafeta, upaluj co můžeš, na kole po kunvaldské lávce, trakařem napříč koupalištěm…) i spousty dalších soutěží a zábavy nejen pro dospělé, ale i pro děti. Ze všech soutěží budou na závěr vyhlášeny nejlepší výsledky a výherci obdrží spoustu cen a darů. V průběhu akce bude, nejen pro děti, spousty pěny, ve které se budou moct všichni vydovádět jak se patří.

A aby toho nebylo málo, až do ranních hodin bude hrát k tanci a poslechu známá a oblíbená kapela Lerion.

Po celou dobu akce budou otevřeny stánky, kde bude k dostání Pivo, Limo, Ohnivá voda a k zakousnutí budou grilované pochoutky (makrely, klobásy, stejky) a to vše pro všechny za příznivý peníz. Abych nezapomněl, pro letošní ročník jsme také pozvali profesionální barmanku, která pro Vás bude míchat „letní“ míchané nápoje (koktejly).

Vstupné na akci je dobrovolné!

Akce se koná za každého počasí

Fotky z minulého ročníku najdete zde.

Máte rádi akce venku?
Máme pro vás navštívenku.
Vemte děti, prarodiče
a přijďte podpořit hasiče.
Do Kunvaldu v sobotu
na makrelu, pivo a jinou dobrotu.
Určitě k nám zavítejte,
na trakaři lávku překonejte
a do vody li nespadnete,
tak si cenu odnesete!
Celé to ve dvě začíná
a večer hraje skupina.
Nechytnete-li tam klíště,
jiste příjdete i příště.
Jen jednou za rok se to koná,
tak přeci nebudete doma.

Lávka 2015

Lávka 2015

Posted in Pozvánky.